Dwa miejsca na podium w klasyfikacji generalnej wyścigu długodystansowego dla zawodników z WSMP. Polski wyścig Endurance jechał razem z Nankang Endurance Academy.

Na starcie stanęło 15 aut, z czego sześć to byli zawodnicy z Polski. Od startu niemal do samej mety prowadził duet Bartłomiej Madziara/Bartosz Grzelecki, ale awaria opony pozbwaiła ich szans na zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. Załoga BMW E90 ostatecznie finiszowała na czwartym miejscu z okrążeniem strety oraz zdobyła pełną pulę punktów w klasie DN4.

Zwyciężył duet Bartłomiej Mirecki - Karol Urbaniak w Renault Clio, a drugie miejsce zajął... Mirecki w duecie z Szymonem Jabłońskim, także w Renault Clio. Mirecki już drugi weekend wyścigowy z rzędu w rywalizacji długodystansowej ściga się w dwóch autach. Takie samy były też dwa pierwsze miejsca w klasie D4 3500, a podium uzupełnili Adam Bogusiaa i Adam Puciata z Seata Leona.