Tak licznego wyścigu Endurance w tym sezonie nie było. Ponad 20 aut stanie na starcie głównej atrakcji finałowego weekendu wyścigowego na Torze Poznań. Do ostatnich rund WSMP zgłosiło się blisko 100 aut.

Mobilizacja zawodników na finałowe ściganie w Poznaniu jest imponująca. Do wyścigu Endurance zgłosiło się 21 aut, a jedną trzecią będą stanowić Miniaki. Zawodnicy zazwyczaj rywalizujący między sobą, dobrali się w duety i sprawdzą się w rywalizacji dwugodzinnej. Oprócz tego pojadą też trzy BMW E36, dwie sztuki Porsche 911, Seata Leona Supercopa, Toyoty Celica GT, więc zapowiada się ciekawa walka pomiędzy autami o zbliżonej specyfikacji.

Aż 17 jest zgłoszeń w OMM Super S Cup i to też jest rekord sezonu. 12 aut zobaczymy w 318IS Cup PL, a pięć aut pojedzie w Toyota Racing Cup i tyle samo jest Kii Picanto zgłoszony w klasie DN-1. Mocno obsadzona jest też klasa DN7, czyli rywalizacja Maluchów, których we wrześniu w Poznaniu ma się stawić 13.

Sprawdź, kto ma jeszcze szansę na tytuł >>

Nie zawiodą się też fani najszybszych aut w wyścigach sprinterskich. W rywalizacji zobaczymy aż trzy Porsche 911 oraz jednego Porsche Caymana GT4, a swojego imponującego Seata Leona do Poznania znów przywiezie Gosia Rdest.

Pełna lista zgłoszeń na Tablicy Ogłoszeń >>