Gosia Rdest piąty sezon z rzędu będzie rywalizować w WSMP. Najszybsza Polka w wyścigach samochodowych będzie ścigać się za kierownicą Seata Leona Cup Racera w nowym malowaniu.

W dwóch ostatnich sezonach Gosia Rdest zostawała wicemistrzynią Polski w klasie D4 3500. Ze względu na pokrywające się kalendarze, Żyrardowianka nie mogła startować we wszystkich rundach. Tym razem wszystko ułożyło się po jej myśli, dzięki czemu wystartuje w pełnym cyklu. 

"Niezwykle się cieszę, że w tym roku ponownie wystartuję w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Poprzednie sezony były dla mnie niezwykle udane, ale nie mogłam startować we wszystkich rundach, co osłabiało moje szanse. Teraz zamierzam wystartować w pełnym sezonie i zostać mistrzem Polski. Tor Poznań to dla mnie niezwykłe miejsce, bo to “nasz” tor - zawsze pełno na nim kibiców, którzy tworzą niesamowitą atmosferę. Co prawda nie będzie ich podczas startu sezonu, ale liczę na to, że bardzo szybko się pojawią. Mój zespół dobrze zna auto, mam do niego pełne zaufanie i nie mogę się doczekać pierwszych wyjazdów na tor." - powiedziała Rdest.