Sezon 2019:

Toyota Racing Cup

O zawodniku:

Jest dziennikarzem, nie kierowcą rajdowym i wyścigowym, ale… z motorsportem jest związany od zawsze. Przed laty, na zaproszenie Fiata, brał udział w pełnym wyścigowym cyklu o nazwie “Puchar Cinquecento”. Był też członkiem czteroosobowej polskiej załogi podczas drugiej edycji słynnego rajdu terenowego Camel Trophy, który startował w brazylijskim Manaus, a metę miał w Georgetown w Gujanie.

Jest wielokrotnym zwycięzcą klasyfikacji generalnej rajdowych mistrzostw Polski dziennikarzy oraz nieoficjalnych mistrzostw Europy dziennikarzy, które co roku, w pierwszy weekend czerwca, odbywają się na Litwie. Ma też najwięcej zwycięstw w Grand Prix Fiata.

Jako gość organizatorów startował w Volkswagen Castrol Cup i Volkswagen Golf Cup na najlepszych torach wyścigowych w Europie. Gościnnie rywalizował i nadal sporadycznie rywalizuje w Kia Lotos Cup i w Kia Platinum Cup. Z BMW na legendarnym torze Imola wziął udział w wyścigu Mini Challenge. Na torze w Poznaniu pojawił się także w długim dystansie, za kierownicą wyścigowej Skody Octavia.

Zna wszystkie europejskie tory, gdzie na zaproszenie producentów testuje parametry samochodów sportowych. Jeździł także po torach w Dubaju i Bahrajnie.