Sobotni poranek przywitał uczestników i kibiców jeszcze wyższymi temperaturami.

Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili uczestnicy markowego pucharu Trofeo di Serie rywalizujący za kierownicami Fiatów 500. W pierwszym wyścigu najszybszy okazał się Jakub Szablewski przed Dawidem Borkiem i Piotrem Ławskim.

Karol Wyka podkreślił swoją pozycję wśród kierowców BMW 318IS i ponownie okazał się najlepszy w wyścigu Game Expert 318 IS Cup Poland. Na drugiej pozycji metę sobotniego wyścigu osiągnął Rafał Kazana, a trzeci był Michał Całek. W rywalizacji Work Stuff Super S Cup wygrał Patryk Hoffmann. Na drugim stopniu podium metę osiągnął Adam Karkuszewski, a trzeci był Michał Molski.

Petr Semerad wygrał sobotnią rywalizację w TCR Eastern Europe. Na drugiej pozycji zameldował się Bartosz Groszek, a trzeci był Petr Cizek.

Marcin Jedliński zwyciężył w łączonym wyścigu D4 3500, D4+3500, D5, GTC, ESET Cup. Na drugiej pozycji sklasyfikowano Libora Milotę. Trzeci był Robin Rogalski.
W wyścigu D4 1400, 2000, 2000 N/A, DN1, DN2, DN4 najszybszy był Sławomir Szwargot przed Marceliną Czepiel i Markiem Leśnikiem.

Tomas Pekar wygrał wyścig D4 TWC 1/2, TWC 3, TWC 4, TWC 5, TWCx. Jako drugi metę osiągnął Tobias Poschik, a trzeci był Miha Primozic.

W godzinnej rywalizacji Endurance FIA-CEZ najszybszy okazał się Robin Rogalski przed duetem Zsigo/Waszek i Liborem Milotą.

W dwugodzinnym wyścigu Mistrzostw Polski Endurance zwyciężyli Adam Zentner i Maciej Marcinkiewicz przed Jakubem i Jerzym Frankiem. Na trzecim stopniu podium metę wyścigu osiągnęli Tomasz Tomczak i Artur Gawryluk.