Adrian Lewandowski wygrał sobotni wyścig OMM Super S Cup, a Bartłomiej Czawrtosz dopisał piątą wygraną do swojego konta w Toyota Racing Cup.

Lewadnowski ma za sobą bardzo udany weekend w OMM Super S Cup. W piątek ustąpił miejsca tylko liderowi klasyfikacji generalnej Bartoszowi Alejskiemu, a w sobotę, po dyskwalifikacji Boruszaka, zwyciężył. Drugie miejsce zajął Tomasz Pawlaczyk, czyli zwycięzca czwartej rundy pucharu, a trzecie miejsce zajął Adam Karkuszewski. Alejski w sobote nie dojechał do mety, podobnie Dębicki, Knapen i Olejniczak.

W Toyota Racing Cup przez pół wyścigu prowadził Jacek Jurecki, który świetnie wystartował, a potem udanie bronił się przed napierającym Czwartoszem. Kierowca białej Celiki znalazł jednak sposób na reprezentanta Interii i popędził do mety po piąte zwycięstwo. Jurecki był drugi, a trzecie miejsce zajął Dawid Czarnik, który startował z piątej pozycji, a na czwartym kółku jeszcze wyjechał poza tor po incydencie wyścigowym z Tomczakiem. Na czwartym miejscu dojechał Aleksander Szandrowski, a za nim jego kolega z RMF 4RACING Team Rafał Płuciennik. Szósty był Tomasz Tomczak, a siódme miejsce zajęła Zuu.

010 23

W Maluch Trophy w DN 3-0 Jacek Chojnacki wygrał o włos z Markiem Kurzętowskim, a na trzeciej lokacie dojechał Paweł Krakoski. W DN 3-1 punkty zdobył tylko Maciej Wielgosz.

W DN-1, czyli rywalizacji Kii Picanto, komplet punktów zdobył Alan Czyż, a na podium stanęli jeszcze Filip Zagórski i Aleks Sówka. W DN-2 zdecydowanym zwycięzcą był Krystian Ciesiółka, drugie miejsce zajął Mateusz Ciesiółka, a trzecie miejsce dla Przemysława Kaźmierczaka.

W D4 20000 Bartosz Walkowiak w BME E90 triumfował przed Katarzyną Terlikowską (Honda Civic) oraz Aleksandrem Olejniczakiem (Ford Fiesta).

006 23

Safety car i kary nałożone na zawodników przesądziły o układzie na mecie w klasie D4 3500. Wygrał Janusz Szymański (Porsche 911 GT3 Cup), a za nim znaleźli się ukarani przejazdem przez aleję serwisową Mariusz Miękoś (Lamborghini Huracan) oraz Maciej Błażek i Maciej Darmetko (obaj Porsche 911 GT3 Cup). W D4 3500 triufmował Łukasz Stolarczyk przed Krzysztofem Zagórskim (obaj VW Golf TCR), a trzecia była Anna Bigos. Wyścigu nie ukończyła Gosia Rdest (Seat Leon). D5 +2000 dla Jacka Zielonki (Radical SR8).