W D4 +3500 mistrzostwo Polski zdobył Mariusz Miękoś, który sezon zaczął i zakończył w Lamborghini Huracanie, ale ścigał się też Porsche 911 GT3.

Miekoś wygrał pięć z siedmiu wyścigów sprinterskich, w których wystartował. W całym sezonie zgromadził 155 punktów, o 34 więcej od Macieja Kępki. "Fajny sezon. Bardzo konsekwentnie pojechany. Czuję, że to był rok w dobrej wyścigowej szkole, bo moje czasy z początku i końca sezonu to jest inna bajka" - mówił zadowolony Miękoś.

wsmp8 14

Kępka jako jedyny podjął się rywalizacji w pełnym sezonie. Komplet punktów wywiózł z pierwszego wyścigu w Rydze, a w sumie na podium stawał czterokrotnie.

Trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Janusz Szymański, który o punkt wyprzedził Radosława Kordeckiego.

W sezonie na starty w D4 +3500 zdecydowało się w sumie dziewięciu zawodników.